Welkom op de WinFakt!-helppagina's. Deze handleiding biedt u een overzicht van alle modules en bijhorende functionaliteiten.

Hebt u een vraag of een opmerking i.v.m. WinFakt! of weet u niet goed meer hoe u, bijvoorbeeld, stock moet inboeken? Onderstaande hoofdstukken helpen u bij het juiste onderwerp te komen en het geheugen weer even op te frissen.

  •  
  • Home

    »

    onderwerpen

    »

    Printer: Hoe stel ik een printer in?
  •  
FAQ: Printer instellen
Uw printer instellen in WinFakt!

1) Klik bovenaan in Winfakt! op het Menu Andere - Instellingen - Instellingen verkoopdocumenten veranderen





2) Er opent zich een schermpje met alle instellingen van de verkoopdocumenten, klik hier op het tabblad 'per document'





3) Hier kan u per verkoopdocument instellen naar welke printer dat document geprint moet worden (bij Printer kan u de gewenste printer noteren, als je klikt op het knopje met de 3 puntjes dan krijg je een lijstje te zien van alle geïnstalleerde printers en kan je de gewenste printer aanduiden)